Önemli Tarihler

Kongre Tarihi : 02-03 Mart 2024
Kayıt Son Tarihi : 1 Şubat 2024
Kayıt

SEMPOZYUM KAYIT ÜCRETLERİ

KAYIT TİPİ ÜCRETLER
ÖĞRENCİ ₺300,00
İŞİTDER ÜYE FİRMA ÇALIŞANI ₺300,00
SEKTÖR PROFESYONELİ ₺500,00

Kayıt Ücretine Dahil Olan Hizmetler

Toplantı kapsamında sunulacak olan öğle yemeği, çay – kahve molası ikramları, sempozyum yaka kartı, sempozyum katılım sertifikası, stant alanı ziyaretleri.

* Kayıt ücretlerine %20 KDV ilave edilecektir.
** Öğrenci kayıt üzerinden ilerleyenlerin öğrenci belgesini ibraz etmeleri gereklidir.

Kaydınızın teyidi için online kayıt formunu doldurduktan sonra, gerekli ödemenin yapıldığına ilişkin banka dekontunun ya da eksiksiz doldurulmuş mail order formun Dalya Turizm Kongre Hizmetleri'ne 0 (232) 464 88 31 nolu faks veya yunus@dalyatur.com mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. Tek başına kayıt formu veya banka dekontu ile yapılacak başvurular konfirme edilmeyecek olup bekleme listesine alınacaktır.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı: Online kayıt formunda ilgili alanlar doldurulduktan sonra sistem otomatik olarak kredi kartı ile güvenli ödeme sayfasına yönlendirmektedir. Ödemenizde sorun olması durumunda (yetersiz bakiye, düşük internet hızı, vb.) kullanıcı sayfasına tekrar giriş yaparak “Bilgilerim” menüsünden “İşlemler” menüsüne girerek kredi kartı ile ödemenizi tekrardan gerçekleştirebilirsiniz.

Havale /EFT: Kayıt ücretinizi Havale/EFT ile gerçekleştirmek isterseniz online kayıt formunu doldurduktan sonra ödeme tipini “Havale” olarak seçip online kaydınızı sonlandırınız.

Ödemeyi Havale/EFT ile gerçekleştirecek katılımcılarımızın dekontu yunus@dalyatur.com mail adresine göndermeleri önemle rica olunur. Dekontu mail ile gönderilmemiş kayıtlar konfirme edilmeyecektir.


ÖDEME BİLGİLERİ

Sempozyum sponsorluklarının, standlı katılımlarınızın, kayıt taleplerinizin kesinleşmesi için taleplerinizin yazılı olarak Dalya Turizm Kongre & Organizasyon Hizmetleri’ne faks, posta ya da mail yolu ile iletmenizi rica ederiz.

Konfirmasyon mailinin ve ödemenizin tamamlanmasının ardından talep ettiğiniz hizmet ve servisler ya da sponsorluklar kesinlik kazanarak geçerli hale gelecektir.

Sponsorluk ve kayıt ücreti ödemeleriniz için;

Hesap Adı: Dalya Fuarcılık
Banka: Yapı Kredi Bankası
Şube: SANAYİ SİTESİ İZMİR - 220
Hesap No: 56373202
IBAN: TR43 0006 7010 0000 0056 3732 02

* Havale esnasında açıklama kısmına ITS2023 Sempozyumu yazılmasını rica ederiz.